Achilles Araba Lastiği

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel epey bir ilgi cazibeli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları nedeniyle büyük bir ciddiyet taşımaktadır. En az tarihi kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan firmalar arasında yer almakta olan Achilles, çağımız teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etkin sektöre yeni giriş oluşturan firmaların içine düştüğü büyük hatalardan birisi olan bütün modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. bilhassa yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları arasında yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi tarafından imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill başka üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en ünlü olanıdır. Bu hale etki eden esas faktör elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın enfazla performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle ayrıcalıklı hava şartları ve değişik zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

genellikle drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu ucuz fiyatlarına, maksimum performansı güvenli bir biçimde sunmasının yanı sıra epey bir dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla beraber Achilles oto lastik fiyatlarının uygun ürünler olması ayrıcalıklı ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.

You may also like...