BF Goodrich Hakkında

eğer bir arazi sürüşü tutkunuysanız ve ya büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki doğrudan etkileyecektir. bunun gibi hallerde BF Goodrich lastikleri doğru seçenekler listesinde ilk sıralardaki noktayı ile önünüze çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 vasıta tiplerine hususi üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir şirket olarak hizmet vermektedir.

oldukça geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile en çok tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük hareket kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, hız kesme, durma ve dayanıklılık bu gibi alanlarda alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için oldukça kritik bir etkendir. özellikle off-road, SUV ve 4×4 vasıta tipleri için söz konusu olan bu halde BF Goodrich farkını açıkça ortaya koymakta ve size ihtiyaç duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran temel etken “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak çağımızda başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, bütün hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı bu gibi özellikleri bütün ürünlerine uygulamaktadır. bununla birlikte bu uygulamalar sırasında çeşitli aşamalarda yapılmakta olan testler sayesinde Bf Goodrich’in ürettiği tüm lastikler adeta kalitenin görülen yüzü olarak satışa sunuluyor.

bilhassa uzun yolculuklarla yoğun yoğun karşılaşmakta olan kişiler için ve ayrıcalıklı hava şartlarının söz konusu olduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip olduğu geniş ürün ağı meselesi için ciddi bir talep ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler sayesinde üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılıyor ki, her zaman temel prensipleri evvela can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etkin de budur şüphesiz.

You may also like...