BMW X2 ve 5 Serisi Vredestein Lastikleri ile Donanıyor!

BMW X2 ve 5 Serisi artık orijinal donanımın bir parçası olarak Vredestein Ultrac yaz lastikleri ile donatılıyor. Sağlanan bu işbirliği ve anlaşma kapsamında, 225/55 R18 ebadındaki bu lastikler Almanya’da monte edilen BMW otomobillerine takılacak. Gerçekleştirilen anlaşmanın detayları BMW X1’i de kapsayarak aynı modeli ek bir ebatta kullanıcılara sunuyor.

Vredestein Ultrac Yaz Lastikleri Nerede Üretiliyor?

Vredestein Ultrac yaz lastikleri üreticisi olan Apollo, bu lastikleri Macaristan’daki fabrikasında üretmektedir. BMW X1 için 205/65 R17 ve BMW 2-Serisi Active Tourer için 205/65 R16, 205/60 R17 ve 225/50 R18 dahil olmak üzere çeşitli ebatlarda mevcut olan lastikler, yüksek yol tutuş ve düşük yuvarlanma direnci kombinasyonuna sahiptir. Apollo lastikleri basın servisi, ıslak zeminde frenleme performansı için “A” derecesini vurgulayarak, lastiklerin BMW’nin güvenlik gereksinimlerini karşıladığını belirtiyor.

Vredestein Ultrac Yaz Lastiği Performans Özellikleri Nedir?

Vredestein Ultrac yaz lastikleri performans ve güvenlik özellikleriyle olduça beğenildi. İngiliz Auto Express dergisi, özellikle zorlu koşullarda ıslak yüzeylerdeki mükemmel yol tutuşundan övgüyle bahsetmiştir. Auto Zeitung’un 2022 yılında yaptığı testte, lastikler çeşitli koşullarda etkili oldukları için “Çok Tavsiye Edilir” derecesini aldı ve bu da onları öngörülemeyen hava koşullarına sahip bölgeler için uygun hale getirdi. Apollo lastikleri Avrupa Başkanı Benoit Rivalland, BMW X2 ve 5 Serisi’ni standart olarak Vredestein Ultrac yazlık lastiklerle donatılmış modeller listesine eklemekten gurur duyduklarını ifade etti.

You may also like...