En Uygun 205/55R16 Lassa Lastik Fiyatları

1974 yılında kurulan Lassa, 1978’den bu yana Brisa çatısı altında faaliyet göstermekte ve tüm üretimler Türkiye’de gerçekleşmektedir. Yerli üretim lastikler, bu sayede en uygun 205/55R16 Lassa lastik fiyatları ile pazara sunulmaktadır. Dayanıklı lastik markası denildiğinde akla gelen Lassa, Türkiye yolları için uygun lastik alternatifleri sunmaktadır. Sabancı ve Japon menşeili Bridgestone firmasının ortaklığı ile üretilen bu ürünler, aynı zamanda yüksek yol tutuş performansına sahiptir. Online lastik satış platformları üzerinden en hesaplı 205 55 R16 Lassa lastik fiyatları ile alışveriş gerçekleştirilebilmektedir.

Ucuz 205 55 16 Lassa Fiyatları

205 55 R16 Lassa yaz lastikleri, sıcak havalarda yağmurlu ve yağışsız hava koşullarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Lassa dört mevsim lastikler ise her mevsim; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde sürüş için sunulmaktadır. 7 dereceden soğuk havalarda ve zorlu kış koşullarında kullanım için özel geliştirilen lastikler ise kış lastiği olarak adlandırılmaktadır. Ucuz 205 55 16 Lassa fiyatları ile sunulan lastikler içerisinde farklı mevsim ve zemin koşulları için geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır.

İndirimli 205 55 R16 Lassa Lastik Fiyatları

İnternetten lastik satışı gerçekleştiren e-ticaret platformları, kampanyalı 205 55 16 Lassa fiyatları ile birçok desen alternatifi sunmaktadır. Lassa Driveways ve Greenways lastikler, markanın yazlık lastik seçenekleri içerisinde bulunmaktadır. Bu lastikler, kısa fren mesafeleri ve güçlü yol tutuşu ile yaz aylarında sürüş güvenliği sağlamaktadır. Lassa Multiways ise yönlü deseni ve özel kauçuk bileşiği sayesinde 365 gün kullanım için uygundur.

İndirimli 205 55 R16 Lassa lastik fiyatları ile satın alınabilecek ürünler içerisinde kar lastikleri de bulunmaktadır. Lassa Snoways 4, özel V şeklindeki deseni, dişleri üzerindeki kılcalları ve soğuk havalarda esnekliğini koruyabilen hamuru ile karlı zeminlerde üstün performans sergilemektedir. “Kar lastiği” ismiyle bilinen ürünler de esasen üreticileri tarafından “Kış Lastiği” kategorisinde sınıflandırılmaktadır. Çünkü her iki tip ürün de 7 derece altındaki sıcaklıklarda yüksek yol tutuşu sağlamak için sunulmaktadır. Lassa kar lastikleri, daha geniş diş aralıkları ve sırt tasarımları ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Bu sayede daha yoğun karla kaplı zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlanmaktadır.

You may also like...