Goodride ve Westlake Lastikleri Teknolojik İnovasyonu Öne Çıkarıyor

30 Aralık’ta Çin Distribütörleri Konferansı düzenleyen ZC Rubber, “Büyük Gelecek için İnovasyon” temasıyla 2020’deki başarılarına değindi ve dijital inovasyon vizyonuna odaklandığını açıkladı. Yenilikçi tasarımlara sahip Goodride ve Westlake lastikleri, ZC Rubber tarafından üretiliyor. ZC Rubber Grubu’nun Başkanı Shen Jinrong, firmanın 2020’deki Covid-19 etkisine rağmen pazar performansını sürdürdüğünü söyledi.

2021’de Yeni Goodride ve Westlake Lastikleri Sunulacak

Şirketin küresel satış geliri, 21,5 milyon adet radyal kamyon ve otobüs lastiği, 44 milyon adet binek otomobil ve hafif ticari araç lastiğinden de elde edilen gelirler dâhil olmak üzere 30 milyar yuan oldu.

Shen Jinrong: “2020, ZC Rubber için hem büyüme açısından hem yeni ürünler ve teknolojilerle dikkate değer bir yıl oldu. Üretim kapasitesi, satış geliri ve ekonomik performanstaki atılımlarla tarihi sonuca ulaştık. Şu anda, kamyon ve otobüs radyal lastiklerimizin tasarım ve üretim kapasitesi, dünyanın gelişmiş seviyeleriyle karşılaştırılabilir. Binek otomobil lastiklerine gelince, yeni sunulacak Flagship Serisi’nin son yıllardaki bilimsel araştırma başarımız üzerine inşa edildiğini ve performansının bazı premium marka ürünlerin performansına ulaşabileceğini, hatta aşabileceğini söyleyebilirim.”

Goodride ve Westlake Lastikleri için Yeni Fabrikalar Kurulacak

Shen Jinrong, ZC Rubber’ın çeşitli üretim aşamalarına girmek için Çin ve Tayland’da yeni tesislere sahip olacağını ve ikinci bir denizaşırı fabrika kurmayı planladığını söyledi. Hangzhou’da kurulacak Future Factory, dijital dönüşümü hızlandırmayı amaçlayan bir hükümet modeli projesi. Projeye ayrıca Çin’in tanınmış şirketleri Alibaba ve Hikvision da katılım sağlıyor. Shen, ZC Rubber’ın önümüzdeki beş yıl içinde, genel endüstriyel dijitalleşmeyi sağlamak için üretim, tedarik zinciri, ekipman, kanallar, hizmetler, kullanıcılar ve pazarlama faaliyetlerini birbirine bağlayan akıllı bir platform kurmayı planladığını söyledi.

ZC Rubber Teknoloji Odaklı Olmayı Hedefliyor

Shen: “Yenilikleri takip etmeye ve küresel, lider, teknoloji odaklı bir lastik şirketi olmak için ilerlemeye devam edeceğiz. Tüketicilere daha iyi bir yaşam için çözümler sunmak bizim misyonumuz. ZC Rubber’ın değerli ortakları ve müşterilerilerine bu vesileyle teşekkür etmek istiyoruz. Pandemi karşısında, distribütörlerimizin hem pazar payı hem de satış kârındaki büyümeyi sürdürmelerine yardımcı olmak için farklı kanallarda daha güçlü pazarlama desteği sağlayacağız. İşimizin büyüme şekline güveniyoruz ve bu ivmeyi 2021 ve sonrasında da sürdürmeyi hedefliyoruz.”

You may also like...