Lassa Lastiklerinin Üretici Brisa’dan Liderlik Şarkısı

Lassa lastiklerinin de üreticisi olan Brisa, bu sene 4. defa CDP İklim Değişikliği projesinde Türkiye’nin lider markaları arasında yer aldı. Bu sene liderler arasına Türkiye’den sadece beş firma seçildi. Brisa, bunun yanı sıra; “Tedarikçi İletişimi Derecelendirmesi” alanında Türkiye’den seçilen tek küresel lider olmayı başardı. Brisa, bu liderliği hazırladığı özel bir şarkı ile kutladı ve sürdürülebilirlik vurgusu yaptı.

Brisa Lassa ile Lastik Pazarında da Liderler Arasında

Lassa markası ile Türkiye lastik pazarında ön plana çıkan Brisa, uluslararası çevresel raporlama platformu CDP (Carbon Disclosure Project-CDP) tarafından bu yıl iki ödüle layık görüldü. Firma, bu haberi “Sosyal Müzik” ile birlikte hazırladığı bir şarkı ile paylaştı. “Brimiz Hepimiz İçin” adlı şarkıyı Sosyal Müzik sanatçıları seslendirdi. Şarkıda; Brisa için yalnızca lastik lideri olmanın yeterli olmadığı; sürdürülebilirlik ve iklim çalışmalarının firma için ön planda olduğu vurgulandı.

Brisa: “Brimiz Hepimiz İçin”

“Bu Dünya Hepimiz İçin” vurgusuna sahip olan şarkıda Lassa lastiklerinin üreticisi Brisa’nın iklim liderliğine giden yolda yaptığı çalışmalardan da bahsedildi. Lastik üretimi yaparken sürdürülebilirlik ve çevre odaklı yaklaşım için teknolojinin gücünün önemi vurgulandı. Brisa, insan ve çevre odaklı yaklaşımla hareket ederken; bu farkındalığı geniş kitlelere yaymayı amaçlıyor. Brisa, “İşletmeden İşletmeye” anlayışını “İşletmeden İnsana” anlayışına dönüştürmeyi hedefliyor.

Brisa Sürdürülebilirlik Çalışmalarına Odaklanıyor

9 Haziran günü düzenlenen çevrimiçi ödül töreninde gerçekleşen “İklim Değişikliğinin İş Stratejilerine Etkisi – Liderler Paneli” adlı oturumda Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı ve Brisa CEO’su Cevdet Alemdar da konuşmacılar arasında yer aldı. Alemdar, sürdürülebilirlik adına yapılan şirket çalışmalarının bu ödüller ile taçlandırıldığını söyleyerek teşekkür etti. Alemdar, Brisa’nın bu başarısı ile ülkeye kazandırdığı liderliğin gurur verici olduğunu ve ilerisi için motivasyon kaynağı olduğunu söyledi. Brisa, Türkiye pazarında Lassa markası ile öne çıkıyor ve lastik liderleri arasında yer alıyor.

You may also like...