Nitto Yeni Dört Mevsim Lastiğini Tanıttı: Motivo 365 ile Tanışın

Toyo lastikleri ile ortak kuruluş olan Nitto, en son ürünü Nitto Motivo 365 lastiği lansmanı ile dört mevsim lastik kategorisinde çıtayı yükseltti. Özellikle Amerikan pazarı için tasarlanan bu lastik, eşsiz performans ve çok yönlü kullanım vaat ederek dört mevsim sürüş için yeni bir standart belirliyor.

Nitto Motivo Dört Mevsim Lastiği Özellikleri


Nitto Motivo 365 dört mevsim lastiği serisinin öne çıkan özelliklerinden biri, karla kaplı yollarda güvenliğini gösteren 3PMSF (Three Peaks Mountain Snowflake) işaretidir. Nitto, bu lastiklerin silika ile aşılanmış yenilikçi kauçuk bileşimi sayesinde tüm hava koşullarında benzersiz yol tutuşu sağladığını özellikle belirtmektedir. Bu teknoloji ile ister yazın sıcağında ister kışın kar fırtınasında seyahat ediyor olun, Nitto Motivo 4 mevsim lastik yüksek çekiş gücü sağlar.

Maksimum Çekiş Gücü için Son Teknoloji Lastik Tasarımı

Nitto Motivo 365 lastik tasarımı da en az performansı kadar etkileyicidir. Asimetrik bir sırt desenine sahip olan dış kısım hem kuru hem de karlı yüzeylerde gelişmiş çekiş sunar. Ayrıca bu dört mevsim lastik, yol tutuşu için büyük bloklara sahiptir. İç kısımda, ıslak yollarda tutuşu korumak için hızlı su tahliyesini kolaylaştıran kompakt bloklar, dalga şekilli kılcal kanallar ve geniş uzunlamasına oluklar bulunur.

Nitto Motivo 365 Dört Mevsim Lastik Güvenilir mi?

Nitto Americas yenilik ve geliştirme direktörü Alan Ngo, Nitto Motivo 365, sürücülerin yılın her günü güvenebileceği birinci sınıf bir Ultra Yüksek Performans (UHP) dört mevsim lastiği olduğunu vurguluyor. Geliştirilmiş ıslak zemin performansı ve gıpta edilen 3PMSF sertifikası ile bu lastikler, farklı bir çok sürüş koşulunda yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sunuyor.

You may also like...