Brabus 930 Model Araçta Continental SportContact 7 Deseni Kullanılacak

Tuning şirketi Brabus, şirketin bugüne kadarki en güçlü aracı olan Brabus 930 için orijinal ekipman tedarikçisi olarak Continental SportContact 7 yaz lastikleri seçildi. Böylelikle, Brabus 930 süper araç sahip olduğu 930 HP güç ve 1.550 Nm tork üreten V8 motoru ile fabrika çıkışında önde 275/35 ZR21 ve arkada 335/25 ZR22 ebatlarında Continental SportContact 7 yaz lastikleri ile donatılmış şekilde piyasada yer alıyor olacak.

Süper Spor Otomobil İçin Continental SportContact 7 Nasıl Tasarlandı?

Mercedes AMG GT S E Performance temel alan Brabus 930 model spor aracın ön aksında 21 inç, arka aksında ise 22 inç jantlar yer alıyor. Continental SportContact 7 lastikleri, 2,4 tonluk aracın ürettiği enine kuvvetleri ve ağırlık transferini etkin bir şekilde karşılayacak şekilde tasarlandı. Continental premium lastik üreticisinin orijinal ekipmanlarıyla desteklenen 930, 0-100km/s hızlanabilme yeteneğini araç 2,8 saniyede tamamlayabiliyor ve 316km/s azami hıza ulaşabiliyor.

Continental SportContact 7 Sportif Yaz Lastiği Nasıl Peformans Sağlıyor?

Continental SportContact 7 yaz lastikleri, sportif sürüş için geliştirilen yüksek performanslı yaz lastiği niteliği taşıyor. Bu lastikler, uyarlanabilir desen sayesinde kuru ve ıslak yollarda güvenli ve stabil bir sürüş sağlar. Ayrıca, BlackChili teknolojisi ile yüksek hızlarda bile yol tutuşunu ve fren mesafesini iyileştirir. Continental SportContact 7 lastikleri, farklı araç sınıfları ve ağırlıklarına göre kişiye özel tasarlanıyor. Böylece, her araçta aynı SportContact (spor araçlara özel yüksek performans) hissini yaşatyor.

You may also like...