Continental Lastikleri İngiltere Filosunu Güçlendirdi

Dünyanın önde gelen üreticilerinden Continental lastikleri, Tiger Trailers’tan yedi adet kapalı kasa kamyonet daha alarak İngiltere’deki filosunu daha da güçlendirdi. Bu özel sipariş operasyonel gereksinimlerine uyacak şekilde iki farklı ürüne bölündü. Continental lastik firmasının 2023 yılı için verdiği ilk Tiger siparişi, bölgesel kamyon lastiği teslimatı ve kasa toplama işleri için beş adet kapalı kamyonet oldu. Ayrıca depolar arası taşıma ve atık geri dönüşüm faaliyetleri sağlayan bir çift 4,8 m yüksekliğinde ‘yüksek küp’ varyantından oluştu.

Filolara Dahil Olan Continental Treylerleri Güvenli mi?

Continental, genişlettiği filosuyla popüler yaz lastiği ve kış lastiği gibi ürünlerini bir çok ülkeye ulaştıracaktır.
Continental lastikleri için temin edilen yeni standart yükseklikteki 4200 mm treylerleri, operatör güvenliği için çalışma alanını aydınlatmak üzere arkaya bakan bir LED şerit ışığ ile donanmıştır. Tiger Güvenlik Ekibi’nin okul yol güvenliği programı aracılığıyla gösterildiği gibi Tiger’ın kendi hedefleriyle uyumlu olan bisiklet uyarı yan korumaları ile güvence altına alınmıştır.

Continental ContiConnect 2.0 Hangi Aşamada Kullanılacak?

Römorkların teknik özellikleri arasında ayrıca ahşap sürtünme raylarına sahip GRP yarı saydam bir çatı mevcuttur. Yük sabitleme düzeni, güvenlik kapılarına sahip bir Anteo 1.500kg tuckaway kuyruk asansörü ve Trailar’ın güneş panelleri yer alıyor. 4800 mm yüksekliğindeki küp yinelemeleri mevcuttur. CO2’yi azaltmak ve yakıt verimliliğini artırmak için tam aerodinamik yan korumalarla donatılmıştır. Güvenlik ve verimlilik amacıyla ContiConnect 2.0 web tabanlı platforma entegre olan şirket içi lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) ile donatılmıştır.

Continental Lastikleri Filo Tedarikçisi Tiger Trailers Kimdir?

Tiger Trailers, Birleşik Krallık’ın önde gelen yarı römork ve rijit karoser üreticilerinden biridir. Merkezi Cheshire’da bulunan ve yakında 10. yılını kutlayacak olan firma, perdeli, sabit ve hareketli çift katlı ve düz yataklı treylerlerden sıcaklık kontrollü treylerlere, uzman araçlara ve demonte treylerlere kadar tüm ürün yelpazesini üretiyor. Continental, Tiger Trailers’a ilk siparişini 2020’de verdi, ardından 2022’de başka siparişler verdi ve 2023’ün başlarında bu son kutu treyler grubunu teslim aldı.

You may also like...