Continental Lastikleri Lastik Üreticisi Ünvanıyla TecDoc Kataloğunda

Continental, TecDoc Kataloğu’nun yeni lastik kategorisinde ürünlerini sunan ilk lastik üreticisi oldu. Katalog içinde, Continental alt markaları olan Uniroyal, Semperit lastikleri, Barum, General Lastikleri, Viking, Gislaved, ve Matador markalarına ait ürünler de yer almaktadır. Yaz, kış ve dört mevsim lastikleri araba veya ebada göre arama yaparak görüntülenebilmektedir.

Continental Lastikleri EMEA iş birimindeki Merkezi Kilit Müşteri Kanal ve Bölge Orta Avrupa Başkanı Jürgen Marth: “Lastik sektörü perspektifinden temel beklentimiz, markalarımızın görünürlüğünü doğrudan ve dolaylı müşterilerimiz için artırmaktır. Ürünlerimizi TecDoc gibi endüstri standardı bir platform aracılığıyla tanımlamayı seçen tüm ortaklar için hayatı kolaylaştırmak istiyoruz.”

Continental Lastikleri’nin Katalog Hamlesi Nasıl Bir Adım?

ContiTech ve Continental Aftermarket ürünleri, uzun yıllardır TecDoc Kataloğunda mevcuttur. Şimdi, lastik bilgilerini de sunma kararı, Continental Lastikleri için mantıklı bir adımdır. Marth: “Tec Alliance, bir yandan karmaşık lastik işini iyi biliyor; diğer yandan, IAM’de uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bu, TecAlliance’ın bize TecDoc ile tam olarak ihtiyacımız olan çözümü sunmasını sağladı. Artık müşterilerimize daha da yakınlaşabiliyor ve gereksinimlerini anlayabiliyoruz.”

TecDoc Kataloğunun İçeriğinde Neler Yer Alıyor?

TecAlliance’ın TecDoc Kataloğu, milyonlarca ürün açıklaması ve ürün resmi ile 900’den fazla yedek parça markasından standartlaştırılmış veriler içermektedir. Ocak 2022 sonundan itibaren, TecDoc Kataloğunda Web Hizmeti aracılığıyla ve veri paketlerinde oto lastik verileri de mevcut olacak.

TecAlliance Ürün Veri Yöneticisi Başkan Yardımcısı Jürgen Mehlis: “TecDoc Kataloğundaki yeni oto lastik ürün grubu ile otomotiv yenileme pazarında tanımlama ve dağıtım için basit ve verimli bir kanal sunuyoruz. PRICAT değişim standardından TecDoc standardına dönüştürerek lastik endüstrisini destekliyoruz. Bu dönüştürme seçeneğiyle tüm sektör için yeni fırsatlar yaratıyoruz. Gelecekte oto lastik ürün grubunu daha da genişleteceğiz.”

You may also like...