Bridgestone Lastik Üreticisi Yeni Dağıtım Noktasıyla Polonya’da

Bridgestone lastik, Polonya’nın Poznan kentindeki sanayii bölgesinde 50.000 metrekare alanda yeni bir lastik depolama hizmeti sağlamaya başladı. Bölgede aynı zamanda Japon oto lastik şirketi ESA Lojistikte faalşyet göstermektedir. Bridgestone Lastikleri, Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Elzbieta Oussar, “Bridgestone, Avrupa’daki en büyük fabrikamızın bulunduğu Polonya bölgesindeki varlığını sistematik olarak genişletiyor” dedi. “Premium lastiklerimize olan talep ve üretim kapasitemiz artmaya devam ediyor. Poznań’da artık modern ve sürdürülebilir tedarik zincirleri oluşturma taahhüdümüzle uyumlu yeni bir depomuz var.” demiştir.

Bridgestone Lastikleri Polonya’da Nasıl Sürdürülebilirlik Hedefliyor?

Bridgestone lastikleri üst yöneticisi konuyu şöyle açıklığa kavuşturuyor: ‘’BREEM Çevresel Değerlendirme Sistemi’nde Mükemmellik Derecesi alan, çevreye dostu ve teknolojisi ileri seviyede olan yeni kompleksimiz, gezegeni koruma misyonumuza uygun olarak tasarlandı. 50 kWp güçlü güneş paneli, son teknoloji enerji ve su tasarrufu özellikleri ve düşürülmüş karbon emisyonları ile donatılmış olarak, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Otomasyon seviyesi yüksek olsa da vasıflı depo çalışanları, uzman lojistik ekibi ve yöneticilerimizle birlikte, yaklaşık 50 kişilik bir ekibimiz bulunuyor ve verimli operasyonlarla kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz. Yeni oto lastik dağıtım merkezinin kuruluşun ardından gerçekleşecek işleyiş hakkında aydınlatmalarda bulundu.

Bridgestone Hangi Ürünlerle Aktif Dağıtım Alanlarında?

Bridgestone oto lastik kategorilerinde aşağıda belirtildiği gibi farklı modeller sunmaktadır:

Performans lastiği: Potenza RE-71R, Bridgestone Turanza T005, Dueler H/L Alenza

SUV/Pickup lastiği: Dueler H/T 840, Battlax Adventure A41, Blizzak LM-001, Bridgestone Blizzak LM-005

Ticari araç lastiği: Duravis R005, Ecopia H/L 422 Plus, R287

Hibrid/Elektrik araç lastiği: Ecopia EP150

Motosiklet lastiği: Battlax Hypersport S22, Battlax Adventure A41, Battle Wing BW501

Bu liste tüm Bridgestone ürünlerinin örneklendiği bir liste olmakla birlikte tüm ürünleri içermemektedir. Yaz lastiği ya da kış lastiği, dört mevsim kategorilerinde daha birçok ürünle ülkelere dağıtım sağlamaktadır.

You may also like...