Nexen Lastikleri BMW 5 Serisi Orijinal Ekipmanı Oldu!

BMW’nin sekizinci nesil BMW 5 Serisi, Nexen lastikleri ile yapılan heyecan verici bir iş birliği sayesinde geleceğe doğru heyecan verici bir adım attı. Lüks sedan modeli artık orijinal ekipman lastiği olarak araç donanımına katıldı. Nexen N’Fera Sport spor yaz lastiği ile kullanıcılara keyifli bir sürüş sağlamayı hedefleyen markanın, otomotiv dünyasında performans ve güvenlik standartlarını yeniden tanımlama konusunda attığı bu önemli adım oldukça ses getireceğe benziyor.

Nexen N’fera Sport Yaz Lastikleri Nasıl Performans Sunuyor?

Hassasiyet ve yenilikçilikle üretilen Nexen N’Fera Sport yaz lastikleri, sürüş deneyimlerini yükseltmek için tasarlanmıştır. Geniş uzunlamasına kanallara sahip asimetrik sırt tasarımı, Nexen’in hem kuru hem de ıslak zeminlerde optimum yol tutuş performansı gösterebildiğini kanıtlıyor. Bu lastikleri diğerlerinden ayıran şey, gürültü seviyelerini en aza indirirken yüksek hızlarda en yüksek performansı sağlamak için titizlikle hazırlanmış orijinal sırt tasarımıdır. Geliştirilmiş kauçuk bileşenleri ile zemini kavrama seviyeleri yükseltilmiş, kullanıcılara güvenilirlik ve heyecanı birleştiren bir sürüş deneyimi sunulmuştur.

Premium Araç Segmentinde Nexen Hedefleri Yüksek Tutuyor

Nexen N’Fera Sport yaz lastikleri test kuruluşlarının beğenisini kazanmış ve Auto Bild, ADAC, ACE ve Almanya’daki saygın Red Dot Tasarım Ödülü de dahil olmak üzere prestijli ödüller almıştır. Sürekli araştırma ve geliştirmeye olan sarsılmaz bağlılığıyla Nexen, premium araç segmentindeki lastik serilerini genişletmeyi hedefliyor. Nexen, BMW 5 Serisi gibi araçlar için birinci sınıf lastikler tedarik ederek dinamik Avrupa pazarındaki rekabet avantajını güçlendirmeyi iddialı bir şekilde hedefliyor.

You may also like...