Dunlop

Dunlop lastik üretimleri konusunda dünya çapında oldukça çok yeniliğe öncü olabilmiş, her çeşitli hava koşulunda ürünlerinin en çok performansı verebilmesi üzerine önemli Ar-Ge yatırımları yapmakta olan bir lastik üreticisi şekilde karşımıza çıkmaktadır. Motor sporları sahasında dünya çapında düzenlenmekte olan aktivitelerde en mühim oyunculara ev sahipliği yapmakta olan Dunlop spor ekibi, firmanın markalaşması ve dünyaca tanınması meselesi için çok aşırı büyük bir role ve ciddiyete sahiptir.

Asimetrik sırt deseni tercihi ile farkını ortaya koyan Dunlop, özellikle sıvı temaslı yüzeylerde sağladığı üstün yol tutuşu ve güvenlik imkânı ile ayrım yaratmaktadır. ayrıca kesintisiz orta dişlerinin sağladığı stabil, maksimum hassasiyetteki lastik tepkimesi sağlaması da sunduğu özellikler içinde mühim olanlardandır. Dunlop türlü yol tiplerinde başarılı olabildiğini kanıtlamış bir firmadır. öyle ki üretmekte olduğu oto lastik modelleri düz olarak yollarda sunduğu manevra kabiliyetini ve performansı, virajlı yollarda da göstermeyi başarabilmektedir. Dunlop oto lastikleri diğer oto lastik firmalarının üretmekte olduğu benzer ebatlı lastiklere nazaran yüzde dört ila yüzde sekiz arasında daha geniş bir temas yüzeyine sahiptir ki bu sayede yol tutuşunun stabilitesini ve direksiyon hareketlerine verilen tepkilerin daha hızlı olmasını sağlamaktadırlar.

Hızlı manevraları güçlü ve güvenli bir şekilde yapabilmenizi veren, önceliği sürüş güvenliği olan Dunlop lastiklerini oldukça çok kuruluş esas lastik seçimi olarak görmektedir. Dunlop Sp Sport 01 serisi ile üstün performans konusu için adını duyurmakla beraber güvenliğin de ön planda olması nedeniyle araçlarından yüksek hız bekleyen bireyler için bir öncelikli tercih biçimine gelmiştir. Dunlop Sp Sport Lm 703 ve Dunlop Sport Maxx serileri de bu alanda başarıyı yakalamanın yanı dizi, yenilikçi teknolojileri de barındırabiliyor olmaları sebebi ile hızlı araç kullanmayı seven şahısların gözdeleri durumuna gelmişlerdir.

Bunun yanı sıra geniş yüzeyleri nedeniyle görsel anlamda da zevk toplamakta olan Dunlop oto lastikleri, çok sayıda lüks araçta da güvenli, yüksek performanslı ve görsel başarıyı elde etmekte olan alternatifler olarak tercih ediliyor. yurdumuzda de çok sayıda bayi ve satış ofisine sahip olan Dunlop, bilhassa Nissan bu gibi kuvvetli ve ağır araçlar üretmekte olan kurumlar yönünden öncelikli seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

You may also like...