Falken Ziex ZE001 A/S Modeli Subaru Crosstrek İçin Seçildi

Falken lastik üreticisi, Aralık 2022’de piyasaya sürülen en yeni Crosstrek araçlarında fabrika standardı lastikler geliştirmeye başladı. Subaru’ya özel yüksek performanslı Falken Ziex ZE001 A/S lastikler orijinal ekipman olarak belirlendi. Falken’in Subaru araçların donatılmasında kullanacağı sezon grubunun ise dört mevsim lastik olduğu açıklandı.

Çok çeşitli sürüş aktivitelerini gerçekleştirme kapasitesine sahip olan araç, açık hava aktivitelerinden hoşlananlar için özel dizayna sahip. Bununla birlikte Falken lastikleri ile sürüş keyfini her zamankinden daha fazla yaşamak isteyenler için ideal bir konsepttir.

Falken Lastikleri Subaru İçin Nasıl Performans Sunuyor?

Falken ZIEX ZE001 A/S , kuru veya karlı zeminde olağanüstü direksiyon stabilitesini mükemmel yakıt verimliliğiyle birleştirerek yüksek performans sağlamaktadır. Falken, bu lastiklerin yıl boyunca kullanılabilmesi ve her türlü hava koşulunun üstesinden gelebilmesi nedeniyle dört mevsim lastik modellerine tüketici ilgisinin son yıllarda istikrarlı bir şekilde arttığını belirtti.

Şirket, karda eşsiz yol tutuşu elde etmek için nervürlerin dağılımını ve yanal olukların form faktörünü optimize etmiştir. Dört mevsim lastik modeline özgü yeni bir sırt deseni geliştirmek için en son simülasyon teknolojisinden yararlandı.

Falken Sumitomo Grubu Hakkında

Falken lastikleri, Japonya merkezli bir lastik üreticisidir. Marka, yüksek kaliteli ve güvenli lastikler sunmakta ve birçok ülkede popülerdir. Falken Sumitomo Rubbers, aynı zamanda yüksek performanslı ürünleriyle de tanınmaktadır ve sürüş keyfini artırmak için tasarlanmıştır. Ürün gamı, otomobiller, SUV tip araçlar, arazi araçları, iş makineleri için geniş bir yelpazeyle mevcuttur. Falken kış lastikleri, yaz, dört mevsim vb. sezon gruplarıyla sürekli olarak kalitesini ve teknolojisini geliştirmek için çalışmaktadır.

You may also like...