BKT Lastik Fabrikası Caterpillar Kalite Ödülünü Kazandı

Caterpillar, Balkrishna Industries Ltd.’nin (BKT) Hindistan Bhuj’daki fabrikasını “Tedarikçi Kalite Mükemmelliği Süreci Altın Sertifikası” ile ödüllendirdi. BKT yetkilileri, bu kalite ödülünün kalite ve kontrol açısından en üst seviyelere ulaşmayı sağlamak için yıl içinde öne çıkan tedarikçilere önemli bir teşekkür niteliğinde olduğunu söyledi.

BKT Lastikler Dayanıklı Yapıları ile Öne Çıkıyor

Ödül alan tesiste BKT Earthmax OTR lastik serisi üretiliyor. BKT lastikler, “damperli kamyonlar, tekerlekli yükleyiciler, dozerler, greyderler ve çok amaçlı araçlar için zeminde yükün dağılımını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanıyor. BKT Earthmax serisindeki lastikler; dayanıklılığı, ürünlerin muhafazasını ve daha iyi yük dağılımını garanti eden tamamen çelik yapılarıyla öne çıkıyor.

BKT Lastikleri ile Sürekli Daha İyiye Ulaşmayı Hedefliyor

BKT başkanı Arvind Poddar: “Bu sertifika BKT için gerçekten çok önemli. Caterpillar’dan bu prestijli takdiri almaktan gurur duyuyoruz ve gelecek yıllarda müşterilerimizle birlikte sadece yüksek standartlarımızı ve performansımızı korumakla kalmayıp, sürekli iyileştirerek daha da ileriye gitmeyi hedefliyoruz. BKT’nin yolculuğu, sürekli daha iyiye ulaşarak gelişmeyi sürdürmek üzerine kurulu.

You may also like...