Yeni Goodyear UltraGrip Performance+ Lastiklerin Farkı Nedir?

Yeni Goodyear UltraGrip Performance+ Lastiklerin Farkı Nedir?

Goodyear UltrGrip Performance+ kış lastikleri, lastik devi tarafından pazara sunuldu. Premium lastik üreticisi, en son teknolojileri ürün yelpazesine dâhil etmeye devam ediyor. Yenilenen Goodyear kış lastiği ile birlikte bu teknolojileri de tanıtıyor.

Goodyear UltraGrip Performance+ Özellikleri Neler?

Goodyear UltraGrip Performance+ bir dizi yenilikçi çözüme sahip. Lastik bileşiğinde kullanılan WinterGrip teknolojisi, ürünün çok düşük sıcaklıklarda dahi yüksek esneklikte kalmasını sağlıyor. Yeni Goodyear kış lastiği, bu sayede; karlı ve buzlu zeminlerde çok daha iyi yol tutuş performansı sergiliyor.

Goodyear UltraGrip Performance+ Fren Performansı Nasıl?

Goodyear UltraGrip Performance+ lastiklerde kullanılan TractionProtect teknolojisi, kaygan zemin koşullarında fren mesafelerini kısaltıyor. Premium lastik üreticisinin sırrı ise lastik sırt desenindeki blokları en uygun şekilde düzenlenmesi. Bu özel tasarım, reçine içerikli hamur ile bir araya geldiğinde fren kuvvetleri zemine en iyi şekilde aktarılıyor. Goodyear kış lastiği, aynı zamanda en iyi yol tutuşunu sağlayacak şekilde tasarlanmış temas yüzeyine sahip. Lastik virajlarda dahi zeminle optimum düzeyde temas sağlıyor. Direksiyon manevralarında çok hızlı ve doğru bir şekilde karşılık verebiliyor.

Goodyear UltraGrip Performance+

Goodyear Kış Lastiği Her Durumda Güvenli

Goodyear UltraGrip Performance+ lastiğin en önemli özelliklerinden biri de oldukça geniş V şeklindeki oluklarıdır. Lastik, suyu anında tahliye etmekte; ıslak zeminlerde yol tutuş ve çekiş gücü özelliklerini iyileştirmektedir. Aynı zamanda suda kızaklama riskine karşı üst düzey güvenlik sağlanmaktadır. Goodyear kış lastiği, sadece karlı ve buzlu zeminlerde değil ıslak ve kuru zemin koşullarında da etkili performansa sahiptir. Tüm kış lastikleri gibi 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında sürüş için geliştirilmiştir. Premium lastik üreticisi, özel tasarım teknolojisi ile optimum performans sağlamaktadır.

Goodyear SoundComfort Teknolojisi Nedir?

Goodyear UltraGrip Performance+ lastikler, tüm özelliklerinin yanı sıra, daha fazla sürüş konforu sağlamaktadır. Lastiğin iç yapısında gürültünün absorbe edilmesini sağlayan bir katman yer almaktadır. Goodyear SoundComfort Teknolojisi ile araç içerisinde gürültü 4dB’ye kadar düşürülmektedir. Yeni Goodyear kış lastiği, aynı zamanda hem hafif hem dayanıklı yapıya sahiptir. Karkasında kullanılan yüksek mukavemetli materyaller, dayanıklı olduğu kadar hafiftir. Bu sayede; lastik yuvarlanma direnci, dolayısıyla yakıt tüketimi düşmektedir.

You may also like...