Automechanika İstanbul 2021’e Ertelendi

Automechanika İstanbul Fuarı’nın Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyordu. Endüstri liderlerine ev sahipliği yapan otomotiv fuarı, pandeminin yarattığı etkiler nedeniyle 2021 yılına ertelendi. Fuar, 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Automechanika İstanbul Fuarı’na 2019 yılında toplamda 48,737 ziyaretçi katılım göstermişti. Rekor sayıda ziyaretçiye ulaşan fuar, 2019’un Nisan ayında ziyarete açılmıştı. Automechanika İstanbul 2019 kapsamında dünyanın dört bir yanından 1397 katılımcı yer almıştı.

Automechanika Endüstriden Gelen Taleplere

Automechanika İstanbul fuarı, hem ülkemiz hem de çevre ülkelerde endüstri liderlerini bir araya getiriyor. İstanbul’da gerçekleşen fuar, bu nedenle bir buluşma noktası olarak büyük önem taşıyor. 2020’de gerçekleşmesi planlanmış olan otomotiv fuarı, pandemi nedeniyle ileri bir tarihe erteleniyor. Automechanika, fuarın ertelenmesinde dünya çapında virüsle verilen mücadele kapsamında ortaya çıkan belirsizliğin etkili olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra; otomotiv endüstrisinden gelen talepler de fuarın 2021’ye çekilmesinde etkili oldu.

Automechanika Frankurt Fuarı da Ertelendi

Automechanika Frankurt Fuarı, otomotiv hizmet endüstrisi için önde gelen bir fuar. İstanbul’da olduğu gibi; Frankurt’ta da endüstri bir araya geliyor. Otomotiv fuarı kapsamında; prömiyerler ve atölyeler yer alıyor. Otomotiv endüstrisinin uluslararası buluşma yeri olan

Automechanika, trendlerin belirlenmesinde etkiye sahip oluyor. Uluslararası fuar, 14-18 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Automechanika’nın partnerleri korona salgınının getirdiği zor koşullar nedeniyle; fuarın ertelenmesini destekledi.

Automechanika Ho Chi Minh 2021 Hazirana Ertelendi

Mart ayında getirilen kısıtlamalar, Vietnam’a uluslararası seyahatleri etkilemeye devam ederken; Ho Chi Minh kentinde gerçekleşecek olan otomotiv fuarı da ertelendi. Bu kararın verilmesinde lojistik belirsizlik etkili oldu. Vietnam’da Ağustos ayında gerçekleştirilmesi planlanan Automechanika fuarı, partnerler ve yerel derneklerin de desteğiyle; 2021’e ertelendi. Fuar, 30 Haziran – 2 Temmuz 2021 tarihleri arasında kapısını ziyaretçilere açacak.

You may also like...