En Hesaplı 225/40R18 Lassa Lastik Fiyatları

En hesaplı 225/40R18 Lassa lastik fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler içerisinde farklı sürüş koşulları için seçenekler yer almaktadır. Yaz lastikleri, 4 mevsim ve kış lastikleri, bu alternatifler arasında bulunmaktadır. Ürünlerin farklı sürüş koşullarında kullanım için uygun olmasını sağlayan ise kauçuk bileşiği ve desen tasarımlarıdır. Lassa lastikler, Brisa bünyesinde Türkiye’de üretilmektedir. Yerli üretim lastikler, en uygun 225 40 R18 Lassa lastik fiyatları ile pazara sunulmaktadır. Dayanıklı lastik dendiğinde Lassa markası akla gelmektedir. Bunun sebebi ürünlerin Türkiye yol ve iklim koşulları dikkate alınarak geliştirilmiş olmasıdır.

İndirimli 225 40 18 Lassa Fiyatları

225 40 R18 Lassa yaz lastikleri, yaz sıcaklarında ıslak ve kuru zeminde yüksek yol tutuşu sağlamaktadır. Örneğin Lassa Driveways Sport, asimetrik tasarımı ile sportif performans sunmakta; direksiyon manevralarına en hızlı şekilde karşılık vermektedir. İnternetten lastik satışı yapan e-ticaret platformları, tüketiciler için indirimli 225 40 18 Lassa fiyatları ile çok sayıda alternatif sunmaktadır.

Kampanyalı 225 40 R18 Lassa lastik fiyatları ile satın alınabilecek ürünler içerisinde kışlık lastikler de yer almaktadır. Bu ürünler, 7 derece ve daha soğuk hava koşullarında elastikiyetlerini koruyarak zemini en iyi şekilde kavramaktadır. Bu sayede güçlü yol tutuş ve fren performansı ile yüksek çekiş gücü, zorlu koşullarda dahi sağlanmaktadır. Lassa Snoways 4, Snoways Era gibi lastik desenleri bunlar arasında yer almaktadır. Bu ürünler, özellikle yoğun karla kaplı zeminlerde kullanım için geliştirilmiş kar lastiği alternatifleridir. Online lastik platformları üzerinden ucuz 225 40 18 Lassa fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler arasında 4 mevsim lastikler de bulunmaktadır. Lassa Multiways 2 gibi desenler, her mevsim güvenlik ve dayanıklılık sunmak için geliştirilmiştir.

Avantajlı 225 40 R18 Lassa Lastik Fiyatları

Türkiye’nin köklü lastik markası Lassa, 1974’te kurulmuş; 1988’de ise lider lastik üreticilerinden Bridgestone ile Brisa adı altında ortaklık başlatılmıştır. Türkiye’de avantajlı 225 40 R18 Lassa lastik fiyatları ile alışverişe imkân tanıyan Brisa, aynı zamanda birçok farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Lassa lastikler, 50’den fazla ülkede tüketicilerin tercihi olmaktadır.

You may also like...