Fulda

Almanya’da 1900 yılında yeni bir girişim gerçekleşti ve Fulda Lastik şirketi kuruldu. Günümüze dek uzanan Fulda Lastik projesinde üretilen ürünlerde esas hedef güvenliğin ve enfazla performansın tüketiciye sunulabilmesiydi. Oto lastik sektöründe ciddiyeti temsil etmeye yetebilecek, başarı göstergesi yönünde değerlendirilebilecek kadar yüksek bir pazar payı olan  rakamına ulaşabilen Fulda bu payı özellikle kamyon ve zirai araçlar için üretmekte bulunduğu büyük oto lastiklere borçludur.

Güvenli bir sürüşün her şeyden daha ciddi olduğunu belirten şirket, üretim prensiplerini de bu düşüncesine göre biçimlendirmiştir. Gerek sürat limiti bulunmayan otobanlarda, gerek katı koşullarıyla arazi sürüşlerinde güvenliği sağlayabilmek için oto lastik üretimi yapmakta olan Fulda, performansa da güvenlik kadar ciddiyet vermektedir. Fulda yalnızca üretimiyle değil, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına verdiği önemle de dünya çapında tanınmaktadır. on binlerce kişi üstünde her sene yapılan Fulda lastik ihtiyaçları anketleri sayesinde potansiyel alıcı kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını inceleyen Fulda, Ar-Ge yatırımları ve yönetim ekibiyle üretimlerine bu sonuçlara göre yön verme eğilimindedir.

müstakil kuruluşlarca yapılmakta olan diğer anketlerde ise Fulda lastik üretimi yapan kuruluşlar arasında alıcı beklentileri ve düşüncelerine en çok önem veren, teknolojiyi değerlendirmeyi ve bu gelişmeleri kendi üretim bandına yansıtmayı başarabilen firmalar listesinde ilklere oynamaktadır.

Fulda lastik fiyatlarının hesaplı olmaları, alıcı güvenliği ve memnuniyetini performansla birleştirebilen alternatifler olmaları bunun gibi özellikleriyle ön plana çıkmakta olan ve talep gören bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. özellikle orta ekonomik düzeydeki insanlar için geniş olmayan maddi imkanların ihtiyaçlar doğrultusunda mantıklı bir biçimde değerlendirilmesi söz konusu olduğunda öncelikli seçenekler içinde yer edinmeyi başaran Fulda, ülkemizde de maksimum tercih edilen ürünler listesinde yer almaktadır. özellikle araçları ile seyahat etmeyi seven kişilerin güvenlik ve performansı ön plana çıkartan yapısı sebebiyle tercih etmekte bulunduğu Fulda lastikleri, kaliteli ürünlerin de hesaplı fiyatlarla satın alınabileceği meselesi için son derece başarılı bir örnektir.

You may also like...