Fulda

Almanya’da 1900 yılında yeni bir atılım gerçekleşti ve Fulda Lastik şirketi kuruldu. Günümüze dek uzanan Fulda Lastik projesinde üretilen ürünlerde esas hedef güvenliğin ve en fazla performansın tüketiciye sunulabilmesiydi. Oto lastik sektöründe ciddiyeti temsil etmeye yetebilecek, başarı işareti anlamında değerlendirilebilecek kadar yüksek bir pazar payı olan  rakamına ulaşabilen Fulda bu payı özellikle kamyon ve zirai araçlar için üretmekte bulunduğu büyük oto lastiklere borçludur.

Güvenli bir sürüşün her şeyden daha ciddi olduğunu belirten firma, üretim prensiplerini de bu düşüncesine göre biçimlendirmiştir. Gerek sürat limiti bulunmayan otobanlarda, gerek sert koşullarıyla arazi sürüşlerinde güvenliği sağlayabilmek için oto lastik üretimi yapmakta olan Fulda, performansa da güvenlik kadar ciddiyet vermektedir. Fulda sırf üretimiyle değil, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına verdiği önemle de dünya çapında tanınmaktadır. 10 binlerce kişi üzerinde her yıl yapılan Fulda lastik ihtiyaçları anketleri yardımı ile potansiyel alıcı kitlesinin beklenti ve ihtiyaçlarını inceleyen Fulda, Ar-Ge yatırımları ve yönetim ekibiyle üretimlerine bu sonuçlara göre cihet verme eğilimindedir.

müstakil kuruluşlarca yapılmakta olan başka anketlerde ise Fulda lastik üretimi yapan kurumlar içinde alıcı beklentileri ve düşüncelerine en fazla önem verici, teknolojiyi değerlendirmeyi ve bu gelişmeleri kendi üretim bandına yansıtmayı başarabilen kuruluşlar listesinde ilklere oynamaktadır.

Fulda lastik fiyatlarının uygun olmaları, alıcı güvenliği ve memnuniyetini performansla birleştirebilen alternatifler olmaları gibi özellikleriyle ön plana çıkmakta olan ve talep gören bir şirket şekilde karşımıza çıkmaktadır. özellikle orta ekonomik düzeydeki kişiler için geniş olmayan maddi imkanların ihtiyaçlar doğrultusunda mantıklı bir şekilde değerlendirilmesi söz konusu olduğunda öncelikli tercihler içinde yer almayı başaran Fulda, memleketimizde de en çok tercih edilen ürünler listesinde yer almaktadır. bilhassa araçları ile seyahat etmeyi seven insanların güvenlik ve performansı ön plana çıkartan yapısı itibariyle tercih etmekte bulunduğu Fulda lastikleri, kaliteli ürünlerin de ucuz fiyatlarla satın alınabileceği meselesinde son derece başarılı bir örnektir.

You may also like...