ZC Rubber Goodride ve Westlake Lastikleri ile QCA Sertifikasını Aldı

QCA Changan Automobile Tedarikçi Kapasite Sertifikası, otomotiv tedarikçilerinin sunduğu kalite, güvence ve kapasiteyi değerlendiren ikili sertifikasyon sistemi. Sertifikasyon; sağlam kalite sistemlerine, titiz kalite yönetimi süreçlerine, istikrarlı satış artışına ve iyi müşteri memnuniyetine sahip olan şirketlere veriliyor. Türkiye’de satışta olan Westlake ve Goodride lastikleri de bu sertifikayı almaya hak kazanan Uzak Doğulu firma ZC Rubber tarafından üretiliyor. Bu markalara ait lastikler, kendi bölgesinde üretilen en kaliteli ürünler arasında yer alıyor. Westlake ve Goodride markaları aracılığıyla hem bütçe dostu fiyatlar hem güvenilir performans sunuluyor.

ZC Rubber Ar-Ge Çalışmalarını Güçlendiriyor

ZC Rubber Başkanı Shen Jinrong: “Changan QCA Tedarikçi Sertifikası bizim için yeni bir başlangıç noktasıdır. Bu sertifika; uyumluluk, sorumlu kaynak kullanımı ve kalite kontrol sürecini ne kadar önemsediğimizi tüm sektöre gösteriyor. ZC Rubber, Changan Automobile ile yakın bir şekilde çalışacak ve daha fazla araç sahibine değerli ve kullanıcı merkezli ürün ve hizmet sunmak için Ar-Ge çalışmalarını ve yenilikçiliğini güçlendirecek. Daima mükemmelliği yakalamak için çabalayacağız.”

Goodride ve Westlake Orijinal Ekipman Pazarında İlerliyor

QCA sisteminin başarılı bir şekilde tanıtılması ve uygulanması, ZC Rubber’ın kalite seviyesinin ve ürün performansının genel olarak yükseltilmesini teşvik edecek. ZC Rubber; Goodride, Chaoyang, Arisun, Trazano, Yartu ve Westlake lastik markaları ile denizaşırı orijinal ekipman pazarında büyümesini sürdürecek.

QCA Akreditasyonu ZC Rubber’ı Global Tedarikçi Hâline Getiriyor

Çin’deki en büyük dört otomobil grubundan biri ve Çin’in ilk 3 yerli otomotiv markası arasında bulunan Changan Automobile, 157 yıllık bir endüstriyel geçmişe sahip. Yıllık 1.797.400 adede ulaşan üretimiyle Çin’in otomotiv endüstrisinde Ar-Ge yeteneği ile zirvede bulunuyor. ZC Rubber başkanı Shen Jinrong, QCA akreditasyonu ile ZC Rubber’ın Changan Automobile’ın dünya çapında tedarikçisi hâline geldiğini gösterdiğini söylüyor.

You may also like...