Goodyear Farm Tires 2021’de Büyümeyi Sürdürecek

Goodyear Farm Tyres, 2020’de satışlarını önceki yıla göre iki kat arttırmasının ardından gelecek yıl Avrupa’daki büyümeyi sürdürme planlarını açıkladı. Firma, Avrupa’ya dönüşünden bu yana ilk tam ticaret yılının sona ermesiyle birlikte koronavirüs krizine rağmen pazar konumunun dirençli kaldığını doğruladı. Hem radyal hem de bezli lastikler yoğun talep gördü. Goodyear Farm Tires, Avrupa pazarına 8 ekstra sırt deseni ve 65 yeni ebat sundu.

Goodyear Farm Tires Lastiklerine Talep Yüksek

Goodyear Farm Tyres Avrupa Lastik Satış Direktörü Lindsay Hart: “Son derece zor bir dönemden geçiyoruz ve hayatın her alanında herkes sonuna bunu hissetti. İş açısından bakıldığında, geçen yıl İngiltere ve Avrupa pazarlarına dönüşümüzden beri Goodyear Farm Tires’ın arkasında gördüğümüz ivmeyi sürdürmek için kısıtlamalar dâhilinde olabildiğince sıkı çalıştık. Ürünlerimize olan talep, kriz boyunca yüksek kaldı ve gerekli tedarik seviyelerini koruyabildik. Çiftçiler günlük işlerine devam ederken çok sayıda makine için Goodyear Farm Tires’a güvenmeye de devam etti. Ürün yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz ve bu, 2021’in büyük özelliği olacak.”

Goodyear Farm Tires Faaliyet Alanını Genişletiyor

Goodyear Farm Tires, kompakt traktörler için yenilikçi bir lastik olan ve çiftliklerdeki her işe uygun olan R14T’yi de 2020 içerisinde tanıttı. Bu lastiğin deseni; tarım, çim ve endüstriyel araçlar için geliştirilen sırt tasarımlarının özelliklerini bir araya getiriyor. 2020’de Goodyear Farm Tires’ın faaliyet gösterdiği ülke sayısı da artış gösterdi; 2021’de de bu artış devam edecek.

Goodyear Güçlü Potansiyele Sahip Bölgelere Yoğunlaşacak

Lindsay: Özellikle bu yılın zor şartlarında kaydettiğimiz ilerlemeden memnunuz, ancak bununla kalmak istemiyoruz. İngiltere, Polonya, İtalya, İspanya ve Ukrayna da dâhil olmak üzere birçok ülkede bayilik ağımızı genişlettik ve bu bölgelerde sunduğumuz tekliflerden memnunuz. Hem Batı hem de Doğu Avrupa’da, büyümemiz ve genel marka başarımız için anahtar olarak sınıflandırdığımız başka ülkeler de var. 2021’de dikkatimizi yoğunlaştıracağımız yerler güçlü potansiyele sahip alanlardır.”

You may also like...