Hankook Lastikleri UEFA ile Sözleşmesini Üç Yıl Uzattı

Hankook Lastikleri UEFA ile Sözleşmesini Üç Yıl Uzattı

21/22 UEFA Avrupa Ligi grup aşaması çekilişinin ardından, premium lastik üreticisi Hankook ve UEFA, ortaklıklarının üç yıl daha uzatıldığını duyurdu. Her iki şirketin üst düzey yönetim temsilcileri, UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin açılışına birlikte katıldı. Aynı zamanda Hankook’un Laufenn markası aracılığıyla UEFA Avrupa Konferans Ligi sponsorluğu da doğrulandı. Futbol taraftarları ve Hankook müşterileri, her sezon her iki alanda toplam 282 maçta 64 takımın mücadelesini izleyebilecekler.

Hankook Sponsorluk Anlaşmalarını Güçlendiriyor

Hankook Lastikleri Avrupa Başkanı Sanghoon Lee: “Futbol, dünyanın en popüler sporlarından biridir ve Avrupa ülkelerinde merkezi bir rol oynamaktadır. Hem müsabakaların sponsorluğu hem de UEFA ile olan ortaklık, Hankook’un bölgedeki spor pazarlama stratejisinin önemli unsurlarıdır. Diğer faaliyetlerimize ek olarak; yeni sezondan itibaren Avrupa’nın dört bir yanında çocuklara ‘Hakem Maskotları’ olarak unutulmaz bir deneyim yaşatacağımız için özellikle mutluyum. Ayrıca; ikinci markamız Laufenn’i UEFA kulüp müsabakalarına tanıtmak, her iki müsabakanın sponsorluğu aracılığıyla Hankook’un marka bilinirliğini arttıracak ve UEFA ile olan ilişkimizi ilerletecektir.”

Hankook ve UEFA Ortaklığı 2012’ye Uzanıyor

Premium lastik markası, tarafından düzenlenen bir başka heyecan verici girişim de müşterilere ve taraftarlara maç günlerinde özel bir sahne arkası stadyum deneyimi sunan “Arka Stadyum Turu”dur. Hankook, her iki finalden sonra da “Maçın Adamı” sunumlarına devam ediyor. Bu sponsorluk anlaşması, Hankook’un UEFA ile olan ortaklığının ayrılmaz bir parçası olmaya devam edecek ve yeni promosyonlarla daha da desteklenecek.

UEFA Events S.A Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein: “Bugünkü grup aşaması çekilişi vesilesiyle, uzun süredir devam eden ve ileri görüşlü ortağımızın UEFA Avrupa Ligi’ni desteklemeye devam ettiğini ve sponsorluğunu UEFA Avrupa Konferans Ligi’ne genişlettiğini görmekten kesinlikle memnunum. Hankook, 2012’den beri UEFA’nın değerli bir ortağıdır ve UEFA Avrupa Ligi’ni desteklemek için en iyi aktivasyonları ve sponsorlu içerikleri sergilemiştir. Yaklaşan UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi sezonları için yeni fikirler geliştirmek amacıyla Hankook ile daha fazla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

You may also like...